Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Golvlampor
1202742
Michele De Lucchi
(Född 1951)
Michele de lucchi & giancarlo fassina, golvlampa, "tolomeo mega floor lamp", för artemide, italien.

MICHELE DE LUCCHI & GIANCARLO FASSINA, golvlampa, "Tolomeo Mega Floor Lamp", för Artemide, Italien.

Kromad stomme. Total höjd inkl skärm 320 cm.

Repor. Smärre slitage. Skärm med fläckar.

Utropspris
4 000 SEK