MICHELE DE LUCCHI & GIANCARLO FASSINA, golvlampa, "Tolomeo Mega Floor Lamp", för Artemide, Italien.
Kromad stomme. Total höjd inkl skärm 320 cm.
Repor. Smärre slitage. Skärm med fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10