Möbler Fåtöljer & Soffor
1202772
FÅTÖLJER ETT PAR, 1900 -talets första hälft.
FÅtÖljer ett par, 1900 -talets första hälft.

Fanerade i valnöt. Fast stoppad sits och rygg, gul klädsel. Sitthöjd 49 cm. Höjd 79 cm.

Åldersrelaterat slitage. Renoverad och omklädd.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H6

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
7 200
683
759
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
11 dec 19:44
7 200 SEK
11 dec 19:43
7 000 SEK
11 dec 19:42
6 800 SEK
11 dec 19:42
6 600 SEK
11 dec 19:40
6 400 SEK