Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Fåtöljer & Soffor
1202772
FÅTÖLJER ETT PAR, 1900 -talets första hälft.
FÅtÖljer ett par, 1900 -talets första hälft.

Fanerade i valnöt. Fast stoppad sits och rygg, gul klädsel. Sitthöjd 49 cm. Höjd 79 cm.

Åldersrelaterat slitage. Renoverad och omklädd.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
3 000 SEK