Möbler Fåtöljer & Soffor
1202962
SOFFA, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.
Soffa, thonet-stil, 1900-talets första hälft.

Slitage, märken, repor, torrsprickor, lagningar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 6 timmar
2 000
190
211
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
5 dec 21:13
2 000 SEK