Möbler Stolar
1202964
KARMSTOLAR & STOLAR, Thonet-stil, 4+2, 1900-talets första hälft.
Karmstolar & stolar, thonet-stil, 4+2, 1900-talets första hälft.

Böjträ med klädd fast sits. Sitthöjd ca 48-50, total höjd ca 71-74 cm.

Slitage, märken, repor, torrsprickor, lagningar.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Slutpris
2 000
191
214
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 dec 21:00
2 000 SEK
11 dec 19:33
1 800 SEK
11 dec 17:51
1 500 SEK
11 dec 16:55
1 000 SEK