Stomme av mahogny, fotavslut i form av claw and ball. Höj- och sänkbar, baksidan klädd med skinnimitation. Ca 166 x 67 cm.
Slitage. Märken. Repor. Dekorbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10