Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Fåtöljer & Soffor
1202994
FÅTÖLJER, 1 par, art déco-stil, 1900-talets mitt.
FÅtÖljer, 1 par, art déco-stil, 1900-talets mitt.

Betsat träfaner med klädd fast sits. Sitthöjd ca 41, total höjd ca 80, bredd ca 64, djup ca 77 cm.

Slitage, fanerbortfall, märken, repor, tyg med fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
208
231
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
10 jan 23:13
2 200 SEK
10 jan 23:13
2 000 SEK
10 jan 20:24
1 800 SEK
10 jan 13:35
550 SEK