Möbler Fåtöljer & Soffor
1202996
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft.
FÅtÖljer, 1 par, 1900-talets andra hälft.

Betsat träfaner med klädd sits och rygg av blå textil. Sitthöjd ca 40, total höjd ca 79, bredd ca 68, djup ca 75 cm.

Bruksskick. Tyg med fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 21 timmar
1 000
95
105
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
3 dec 17:15
1 000 SEK