108 delar bestick i rostfritt stål med svarta skaft.
Hackman "Lion" Bertel Gardberg:
12 skedar 18,5 cm
12 skedar 17 cm
12 gafflar 17 cm
12 knivar 18 cm
4 knivar 14 cm
6 kompottskedar 15 cm
12 sillgafflar 15,5 cm
2 olivgafflar 14,5 cm
1 såsslev 37 cm
Gense "Focus De Luxe" Folke Arström:
1 sked 22 cm
5 skedar 20 cm
8 gafflar 20 cm
9 knivar 20 cm
5 gafflar 15 cm
1 kniv 15 cm
Gense annan modell:
4 uppläggnings/tårtgafflar 17,5 cm
Fiskars:
2 salladsbestick 35 cm
1 salladsgaffel märkt rostfritt stål medföljer.
Märken. Repor. Slitage.