Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1203071
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, "Supercirkel".
Bruno mathsson & piet hein, bord, "supercirkel".

Målad skiva med kromade spännben. Längd 129. Bredd 129. Höjd 70 cm.

Senare målning. Lagningar vid fäste mot ben. Skador.

Utropspris
3 000 SEK