Ur serien 'those things' för Perspective Design Limited. 'Polyethylene-coated cardboard, printed paper'. 12 × 17 × 15 in 30.5 × 43.2 × 38.1 cm
Instruktion medföljer.
Smärre slitage. Förpackning med slitage och smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10