Betsat och fanerat med bl a valnöt. Glasade dubbeldörrar, invändigt inredd med hyllplan. Profilerat krön. Svartmålade lister.
Höjd 190 cm. Bredd 114 cm.
Djup 39 cm.
Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Sprickor/skador i trä.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.