Slitage. Urtavla och visare med patina/slitage. Glas med repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Senare gravyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.