VÄRJA, sammansatt, 17/1800-tal för officer

Värja med fäste av mässing dekorerad med akantusslingor. kavellindning av mässingstråd. Klotformad dekorerad knapp. Längd 103 cm

Sammansatt. Delar saknas. Slitage. Kompletterad.

Utropspris
4 000 SEK