Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Samlarföremål Memorabilia
1203953
GUNGHÄST, Gemla, 1900-talets första hälft.
GunghÄst, gemla, 1900-talets första hälft.

På medar. Målad med sadel av läder. Man och svans av tagel. Höjd ca 98 cm.

Slitage, märken, repor, färgbortfall.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
4 000 SEK