Tresitssoffa med fast stoppad rygg och sits, klädsel av grått skinn, lösa sittplymåer. Stomme av förkromat stålrör med svängd rygg. Etikettmärkt Zanotta Made in Italy. Längd 195, djup 80, höjd 70, sitthöjd 42 cm.
Slitage. Repor. Ställvis omfattande slitage.