Stämplat 750, handarbeit. Briljanter totalt 0,60 ct enligt certifikat. Längd ca 40 cm. Längd hänge 3,5 cm. Vikt 38 gram. Certifikat och etui Kurz medföljer.
Smärre ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor