Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1204286
TOILETTMÖBEL "Svea" Svenska möbelfabriken, 1930/40-tal
ToilettmÖbel "svea" svenska möbelfabriken, 1930/40-tal.

Fanerad med bland annat björk. Underdel med skåpsdörr med bakomliggande hyllplan samt tre lådor. Vippbar spegel, längd 118, bredd 42, höjd 172 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Anlupet glas.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 7 timmar
1 000
95
105
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
28 jan 6:09
1 000 SEK