Fanerat med bla valnötsrot,konturerat krön, upptill två spröjsade dörrar, nedtill tre lådor, svängda ben, längd 168, bredd 47, höjd 230 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.