Mahogny, flankerande skåp med delvis spröjsade och glasade dörrar, mitt med hyllplan samt nedtill skåp, lösa hyllplan av glas, längd 160, bredd 32, höjd 147 cm. Senare invändig belysning Nyckel finns.
Bruksslitage. Fläckar. Märken. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.