1204927
Jonas Lindvall
(Sverige, Född 1963)
Jonas lindvall, "wrap" soffa för stolab.

JONAS LINDVALL, "Wrap" soffa för Stolab.

Den stilrena soffan "Wrap har en form som känns inbjudande och mjukt omslutande. Dess nätta mått gör soffan lättplacerad oavsett rummets storlek. Den medvetna enkelheten i formen gör också att soffan passar utmärkt till olika stilar och miljöer.

Material: Stomme i ek
Klädsel: Ljusrosa ylle "Divina MD 613" från Kvadrat. formgivet av Finn Sködt.
Sitthöjd: 41 cm
Höjd: 71 cm
Bredd: 135 cm
Övrigt: 2-sits. Märkt STOLAB 2018

Smärre slitage. Smärre repor på benen.

Proveniens

Gastrologik

Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

10 499
1 064
1 206
Såld
Köp detta föremål direkt till fast pris. Inga andra avgifter tillkommer.