SVANTE KEDE, signerad. Olja på duk 52 x 43 cm.
Gatuvy. Signerad Svante Kede, Fuenteraia. Olja på duk 52 x 43 cm.
Ytsmuts.
Smärre skrapmärken med färgbortfall längs ramkanterna.
En lagning med retusch i övre vänster hörn. Liten skada (på grön dörr samt vid signaturen) med färgbortfall. Ett par smärre strödda färgbortfall.