Skrivbord fanerat med teak. Skiva med organisk form. Tre lådor samt hyllplan. Svartlackerade ben och draghandtag. Längd 135, bredd 70, höjd 73 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Fläckar. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.