Stämplad H&Å. GR-stämpel. Stockholm. 18K vitguld. Tre briljantslipade diamanter totalt ca 1,90 ct, ca J-K-L/Si-P. Ringstorlek 17/53. Vikt 11 gram.
Bruksskick. Mindre nagg
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10