Målat hängskåp märkt Anno 1804. En dörr med bakomliggande hylla. Bredd 41, djup 21, höjd 58 cm. Nyckel finns.
Slitage och skador, repor, märken, torrsprickor, avslag. Renoverat, lackerat.