Madeleine Pyk – en samling F769

Nils Fougstedt

(Sverige, 1881-1954)
Nils Fougstedt
(Sverige, 1881-1954)

NILS FOUGSTEDT, skulptur, patinerad brons

Signerad samt gjutarmärkt Otto Meyers eftr fud, jöjd 19 cm

Obetydligt ytslitage.

Konstnär

Utropspris
4 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13