Skena 20K guld, otydliga svenska stämplar. Mått ca 2,5 x 2 cm. Storlek 18,75/58,5. Vikt 7,8 gram.
Omarbetad. Bruksslitage. Gravyr.
För köpare utanför EU krävs exporttillstånd
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10