BOKHYLLA, 1950-tal.

BOKHYLLA, 1950-tal.

Bokhylla fanerad med teak. Fyra dörrar med bakomliggande hyllor och lådor. Klädd med svart galon, fäst med pärlspik. Svarta gavlar. Bredd 167, djup 41, höjd 180 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage, repor, märken, fläckar.

Utropspris
3 000 SEK