Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Smycken Broscher
1206202
Georg Jensen brosch 173 silver med bärnsten
Georg jensen brosch 173 silver med bärnsten.

mått 52 X 45 mm, vikt 18 g. Signerad Georg Jensen. Etui medföljer.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Slutpris
3 000
278
311
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
24 mar 14:29
3 000 SEK
21 mar 14:37
2 800 SEK
20 mar 1:34
2 200 SEK
19 mar 16:25
2 000 SEK