Målad. Stolar med genombruten rygg och balusterbricka. Fast stoppad sits. Några stolar med plakett. Sitthöjd ca 47, ryggens höjd 103 cm. Bord med två iläggsskivor à 47 cm vardera. Längd 162. Bredd 120. Höjd 74 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.