Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1206624
Ander Emgård
(Född 1938)
Anders emgÅrd, olja på duk signerad och daterad 89.

ANDERS EMGÅRD, olja på duk signerad och daterad 89

Landskap, 61 x 46 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK