Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Fåtöljer & Soffor
1206650
SOFFOR, 2 st "Eva" Stouby design team, 1900-talets andra hälft.
Soffor, 2 st "eva" stouby design team, 1900-talets andra hälft.

Tvåsitssoffor med klädsel i brunt skinn och lösa plymåer. Betsade ben. Längd 138 cm. Djup 80 cm. Höjd 74 cm. Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage. Vissa fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 400
227
252
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
25 jan 13:36
2 400 SEK
25 jan 10:27
2 200 SEK
19 jan 8:07
2 000 SEK