Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1206716
BOKSTÖD, ett par, marmor, 1900-tal.
BokstÖd, ett par, marmor, 1900-tal.

Rosatonad marmor. Höjd 15 cm.

Några mindre repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V21

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 900
181
196
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
8 feb 19:00
1 900 SEK
6 feb 13:29
1 800 SEK
5 feb 12:29
1 000 SEK
3 feb 10:09
300 SEK