Tresitssoffa med svart skinnklädsel. Lösa ryggdynor och resårsits. Benställning av förkromat stål. Längd 215, sitthöjd 40 cm.
Slitage. Ställvis omfattande slitage. Repor. Rostangrepp. Lagningar. Tyg saknas delvis på soffans undersida.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10