VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft

Mahogny. Tudelat. Överdel med 2 glasade oh spröjsade dörrar med bakomliggande hyllplan. Underdel med fyra lådor. Bredd 135, djup 61, höjd 206 cm.

Slitage. Fläckar. Några lås saknas. Glas i överdel sakadat. Nyckel saknas.

Utropspris
5 000 SEK