Taklampa med stomme av förkromat stål. 18 runda skivor av turkost och klart glas. Tre ljuspunkter. Diameter 38, höjd 32 cm.
Ej funktionstestad. Slitage. Rostangrepp. En glasskiva med nagg, en med sprickor, en med nagg och sprickor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10