Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Stolar
1207481
KARMSTOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Karmstolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.

Betsat böjträ, med flätade sitsar. Rester efter etikettmärkning. Höjd 80 cm, sitthöjd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Sitsarna med mindre bristningar.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Slutpris
5 800
549
608
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
14 jan 17:16
5 800 SEK
14 jan 17:09
5 600 SEK
14 jan 16:40
5 400 SEK
14 jan 16:40
5 200 SEK
14 jan 16:40
5 000 SEK