Stomme av förkromat stålrör, sits och rygg i lackat trä och rotting, , sitthöjd 45 cm, höjd 83 cm.
Smärre slitage. Två sitsar med slitage och smärre skador. En sits ställvis missfärgad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10