Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1207652
Vico Magistretti
(1920-2006)
Vico magistretti, soffa "maralunga" cassina, italien, 1900-talets andra hälft.

VICO MAGISTRETTI, Soffa "Maralunga" Cassina, Italien, 1900-talets andra hälft.

Tvåsits. Rosa textilklädsel och lösa sittplymåer. Ställbar rygg. Längd 175 cm. Maxhöjd 100 cm. Djup 85 cm. Sitthöjd 35 cm.

Bruksslitage. Vissa fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G6
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
14 500
1 372
1 521
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
10
27 jan 16:25
14 500 SEK
9
27 jan 16:25
14 000 SEK
10
27 jan 16:22
13 500 SEK
9
27 jan 16:22
13 000 SEK
10
27 jan 16:19
12 500 SEK