Klockor & Ur Armbandsur
1207959
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton armbandsur 40 mm, stål, automatisk, original läderarmband, originaletui.

LOUIS VUITTON ARMBANDSUR 40 mm, stål, automatisk, original läderarmband, originaletui

Q212G, RV 4062.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Slitage. Repor.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
17 000 SEK