Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1208305
Leo Lehtikanto
(1904-1968)
Leo lehtikanto, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

LEO LEHTIKANTO, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

Vy från gamla stan i Vasa. 65x54 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

30
315
33
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
16 feb 9:27
30 EUR