Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1208742
STOLAR 2+2 "Fiber side chair" Iskos-Berlin för MUUTO, 2000-tal.
Stolar 2+2 "fiber side chair" iskos-berlin för muuto, 2000-tal.

Stomme i vitlackerad metall med formpressad sits av återvunnet trä- och plastfibrer. Sitthöjd höjd 44 cm, höjd ca 77 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK