JENS JUUL EILERSEN, Soffa "Orion" Eilersen, Danmark, 2000-tal.
Fast stoppad rygg och armstöd. Lösa sittplymåer och tre kuddar med avtagbar klädsel i mörk textil. Löstagbara runda nackkuddar. Längd 240 cm, Djup 100 cm, höjd 62 cm, sitthöjd ca 42 cm.
Bruksslitage. Ställvis vissa fläckar/blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.