Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1208830
TORD BJÖRKLUND, vilstol, "Skye", IKEA, 1980-/90-tal.
Tord bjÖrklund, vilstol, "skye", ikea, 1980-/90-tal.

Metallstomme, klädd i brunt läder. Längd ca 150, bredd 70, höjd 96 cm.

Bruksslitage, blekt, fläckar.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Slutpris
7 600
719
797
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
21 jan 15:00
7 600 SEK
21 jan 15:00
7 400 SEK
21 jan 14:38
7 200 SEK
21 jan 14:38
7 050 SEK
21 jan 14:35
7 000 SEK