Teak. Två skåp med dörrpar, samt 6 hyllplan och 8 hyllplansfästen, 2 av hyllorna fäster på skruvar högst upp. Bredd 180, djup 44, höjd 163 cm. 4 hyllplan 85 x 23, 2 hyllplan 85 x 21 cm. Nyckel finns.
Fläckar. Ställvis slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.