Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Skåp & Byråar
1208943
SKÅP, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.

Betsad ek, dörrspeglar med skuren dekor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Två lådor under dörrpar. Bredd 104. Djup 45. Höjd 130 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK