Stomme i kromad metall. Sits och rygg av rött läder. Sitthöjd 41 cm, armstödets höjd 67 cm, höjd 78 cm.
Bruksslitage. Vissa märken/fläckar. Smärre repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10