Armband 18K guld pansarlänk

Armband 18K guld pansarlänk

längd ca 21 cm, vikt 15.5 g. Stämplad ECe, Örebro.

Bruksslitage.

Utropspris
4 500 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20