MANSCHETTKNAPPAR, 7 st, silver, emalj, Kultateollisuus Oy, Åbo 1916-1922.

Ovala 13x19 mm.
Fyrkantiga 14x14 mm.
Manschettknapp med svart och vit emalj, ostämplad.

Total vikt: 32,9 g.

Obetydligt ytslitage. Anlöpningar.

Utropspris
250 EUR